Ke stažení

MarkAs
Demo
MarkAs
Mini
MarkAs
Standard
50 500 99 999
30 dní 1 rok 1 rok
zdarma 980,- 2 980,-
- 100 300
Výběrem verze zobrazíte detailní popis produktu.

MarkAs Demo

   Demoverze umožňuje vyzkoušení produktu po dobu 30 dní. Pro snadnější seznámení s produktem je demoverze naplněna ukázkovými daty. Demoverze je plně funkční, je možné do ní zadávat vlastní data zákazníků, používat výběry, aktualizace, zadávat parametry databáze. Demoverze nepodporuje exporty a importy dat.

MarkAs Mini

   Verze programu vhodná pro většinu uživatelů. Umožňuje exportovat data vybraných zákazníků do formátu tabulek Excel a vytvářet seznamy e-mailových adres vybraných zákazníků pro účely hromadných mailingů. Verze nepodporuje importy dat zákazníků.
   Verze Mini umožňuje využívat službu MarkAs Mailer díky které můžete odeslat denně 100 emailů zdarma.

MarkAs Standard

   Verze programu pro velmi náročné uživatele s velkým rozsahem marketingových či obchodních činností. Umožňuje exportovat data vybraných zákazníků do formátu tabulek Excel a vytvářet seznamy e-mailových adres vybraných zákazníků pro účely hromadných mailingů. Verze umožňuje zkušeným uživatelům importy dat zákazníků z tabulek Excel.
   Verze Standard umožňuje využívat službu MarkAs Mailer díky které můžete odeslat denně 300 emailů zdarma.

Začínáte?

Materiál "Začínáme s programem MarkAs – marketingový asistent" Vám umožní získat základní představu o možnostech programu a metodice jeho používání.

Jak postupovat při koupi programu MarkAs

Stáhněte si demoverzi MarkAs

Z našich stránek www.Mark-As.cz si stáhněte demoverzi produktu. Demoverze umožňuje vyzkoušení produktu po dobu 30 dní. Pro snadnější seznámení s produktem je demoverze naplněna ukázkovými daty. Demoverze je plně funkční, je možné do ní zadávat vlastní data zákazníků, používat výběry, aktualizace, zadávat parametry databáze.

Odešlete objednávku plné verze

Objednat licenci na použití plné verze programu je možné přímo z demoverze. Před objednáním plné verze programu se seznamte s tím, jaké verze jsou k dispozici a jaká jsou jejich omezení. Pro nové uživatele doporučujeme začít s verzí MarkAs Mini, za cenu pouhých 980,- Kč získáváte licenci na 12 měsíců s omezením na nejvýše 500 založených zákazníků, s možností exportů dat. Pro odeslání objednávky je nutné aktivní připojení k internetu.

Důležitá upozornění: Licence umožňuje práci s programem pro jednoho uživatele na jednom počítači.
Objednávejte vždy z toho počítače, na kterém budete chtít program provozovat.

Vyčkejte na potvrzení objednávky

Po přijetí objednávky Vám potvrdíme objednávku a sdělíme údaje pro úhradu ceny licence.

Uhraďte cenu licence

Vy uhradíte cenu licence na účet MarkAs distribution s.r.o., variabilní symbol = číslo potvrzení objednávky.

Vyčkejte než vygenerujeme Vaše licenční číslo

Po přijetí úhrady Vám e-mailem zašleme licenční číslo.

Proveďte aktivaci produktu

Vy zadáte jméno a příjmení držitele licence a licenční číslo do demoverze, tím dojde k její aktivaci (tj. nastavení parametrů programu dle zakoupené licence).

Důležité upozornění: Při přechodu z demoverze na plnou verzi programu je možné zvolit, zda chcete přenést data zákazníků založená v demoverzi a parametry demoverze do plné verze. Máte přitom tři možnosti:

a) Vymazat veškerá data zákazníků, ponechat parametry: nejběžnější varianta, která vyhoví většině uživatelů.

b) Vymazat ukázková data zákazníků demoverze, ponechat data zákazníků založených uživatelem, ponechat parametry: varianta, kterou zvolí ti uživatelé, kteří se seznámili s funkcemi programu na ukázkových datech a zahájili zakládání vlastních dat zákazníků.

c) Vymazat veškerá data zákazníků, vymazat parametry databáze. Varianta pro náročné uživatele. Umožňuje nastavit parametry databáze pro specifické potřeby uživatele.

Prostudujte si návod k použití

Materiál "Návod a tipy pro uživatele" obsahuje popis uživatelského rozhranní programu, tipy pro začínající, scénáře nejběžnějších akcí i rady pro zkušené uživatele.